• TASUTA saatmine pakiautomaati alates 50 € ostust ja kulleriga alates 100 € ostust
  • 14 päevane tagastusõigus
  • Klienditeenindus avatud 9:00-17:00

Teemanditikand "Maal koerast" (60 x 40 cm)

18,00 €

Tootekood: AT-KB126
Ühik: tk
Tarneaeg: 1-2 nädalat (ettetellimisega)

5D teemanditikandi komplekt "Maal koerast"

Oled tüdinud ja stressis? Otsid rahu? Või Sulle lihtsalt meeldib käsitöö? Meil on Sulle midagi ...
Teemanditikandi valmistamine on täiuslik ajaviide tundideks. Pilti saad meisterdada üksi rahus ja vaikuses, lubades endale lõõgastushetki või koos oma lähedastega, nautides iga minutit, mille ühisele meelelahutusele kulutate. Valminud pildi võid kinkida kellelegi, kes on sinu jaoks tõeliselt oluline – ta hindab kindlasti sinu vaeva, mida mosaiigi tegemisel näed! 

Mõõdud: 60 × 40 cm
Värvide arv: 30
Ümmargused teemandid
Komplektis: lõuend, teemandid, spetsiaalne pliiats, plastist alus, silikoonliim

✔︎ Lõuend on valmistatud jäigast vastupidavast kangast. Sümbolitega graafika näitab kohti, kuhu üksikud värvid tuleks paigutada. Lõuend on kaetud spetsiaalse liimikihi ja kaitsekilega. 
✔︎ Teemantide (neid on üle 29 000) iga toon on pakitud eraldi kotti ja märgistatud numbritega, et paigutamine oleks lihtne ja meeldiv. Komplekt sisaldab umbes 20% rohkem kristalle, kui sul tegelikult vaja läheb. Seda juhuks, kui mõned kaotad.
✔︎ Spetsiaalse otsaga "pliiats" võimaldab kristalle hõlpsalt peale kanda.
✔︎ Spetsiaalne soontega plastikalus aitab teemante õigel viisil paigutada.
✔︎ Silikoonliim hõlbustab kivikeste maalile kandmist.

Kasutusjuhend
1. Veendu, et istuksid mugavalt, sest ees ootab tunde naudingut. Valmista tass teed ja aseta lõuend lauale, kus looming valmib. Eemalda kaitsekile tükk, mis takistab liimi kuivamist (soovitame mitte rebida kaitsekilet täielikult maha ja alustada teemantide panemist paremalt poolt).
2. Leia kott õiget värvi teemantidega. Ava see õrnalt – lihtsalt ole ettevaatlik, et teemandid maha ei kukuks ... need on tõesti väikesed. Vala mõned teemandid (mitte kõik) komplektis olevale alusele. Raputa seda nüüd õrnalt nii, et kivikesed  pööravad ümara külje ülespoole. Nii on nende kleepimine hõlpsam.
3. Pista "pliiats" silikoonliimi sisse. Selle otsa jääb veidi roosat ainet, mis hoiab teemanti aplikaatori küljes lõuendile liigutamise ajal.
4. Viimasena parim osa ... pane pliiatsi külge kleebitud kristall õigesse kohta tikandil. Sümbolile vastavat värvi näitav tabel on kleebitud pildi mõlemale küljele.
5. Korda viimaseid samme mitu tuhat korda :)

Sarnased tooted

Kokku sobivad tooted