• TASUTA saatmine pakiautomaati alates 50 € ostust ja kulleriga alates 100 € ostust
  • 14 päevane tagastusõigus
  • Klienditeenindus avatud 9:00-17:00
Tegevuskeskus_Konn_1.jpg
Tegevuskeskus_Konn_2.jpg
Tegevuskeskus_Konn_3.jpg
Tegevuskeskus_Konn_4.jpg
Tegevuskeskus_Konn_5.jpg
Tegevuskeskus_Konn_6.jpg
Tegevuskeskus_Konn_7.jpg
Tegevuskeskus_Konn_8.jpg

Tegevuskeskus Konn

38,00 €

Tootekood: IT-00007711
Ühik: tk
Laoseis: 1
Tarneaeg: 2-3 tööpäeva

Puidust tegevuskeskus

Mõõdud: 
 läbimõõt 24,5 cm
 kõrgus 19,5 cm
 kõrgus koos traatidega 36 cm

✔︎ Arendav mänguasi, mis meeldib igale lapsele. Puidust kuubik pole mitte ainult tundidepikkune lõbu, vaid ka õppimine, mis tasub tulevikus kindlasti ära.
✔︎ Erksad värvid tiivustavad kõige pisemate kujutlusvõimet ja loovust. Klotside ja nuppude liigutamine aitab treenida sõrmi, arendada käelisi oskusi ja silma-käe koordinatsiooni. Kuubik sobib suurepäraselt nii iseseisvaks tegutsemiseks kui ka vanematega koos mängimiseks.
✔︎ Tegevuskeskusel on kuus erinevate ülesannetega seina: numbrite, piltide ja ingliskeelsete nimetustega klotsid, kell, eri kujuga klotside sorteerija, labürint loomadega, arvelaud ja pöörlevad tähed.
✔︎ Tegevuskeskuse ülemise osa saab kuubiku pealt ära tõsta ja seal eraldi nuppe mööda traati ajada. Kuubiku põhja peal on mäng "Reis ümber maailma" (komplektis on täring ja nupud).
✔︎ Puidust õppekuubik on lastele ohutu. See on valmistatud kvaliteetsest puidust – kõik elemendid on täiuslikult poleeritud ja värvitud keskkonnaohutute värvidega. Interaktiivsel puidust kuubikul ei ole teravaid osi ega servi, seega pole ohtu, et laps ennast mängu ajal kahjustab.
✔︎ Hariv interaktiivne kuubik on suurepärane kingitus väikelapsele.
✔︎ Sobib üle 1-aastastele lastele.

Sarnased tooted